Difference between revisions of "O2k-Network"
From Bioblast
Line 1: | Line 1: | ||
{|border"1" | |||
|+ | |||
!Country | |||
!MiPNet Laboratory Code | |||
|- | |||
|Argentina | |||
|[[AR BuenosAires BoverisA]] | |||
|- | |||
|Austria | |||
|[[AT Graz GraierW]] | |||
| | |||
|[[AT Innsbruck BurgstallerW]] | |||
| | |||
|[[AT Innsbruck GnaigerE]] | |||
| | |||
|[[AT Innsbruck JansenDürrP]] | |||
| | |||
|[[AT Innsbruck OROBOROS]] | |||
|- | |||
|- | |||
|[[AT Salzburg BreitenbachM]] | |||
| | |||
|[[AT Salzburg SperlW]] | |||
| | |||
|[[AT Vienna BittnerR]] | |||
| | |||
|[[AT Vienna KozlovA]] | |||
|- | |||
|Australia | |||
|[[AU Melbourne ThouasG]] | |||
|} | |||
{| | {| |
Revision as of 15:36, 19 October 2010
Country | MiPNet Laboratory Code | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Argentina | AR BuenosAires BoverisA | ||||||||
Austria | AT Graz GraierW | AT Innsbruck BurgstallerW | AT Innsbruck GnaigerE | AT Innsbruck JansenDürrP | AT Innsbruck OROBOROS | ||||
AT Salzburg BreitenbachM | AT Salzburg SperlW | AT Vienna BittnerR | AT Vienna KozlovA | ||||||
Australia | AU Melbourne ThouasG |
Argentina |
Australia |
Austria |
Belgium |
Brazil |
Canada |
Czech Republic |
Denmark |
Estonia |
Finland |
France |
Germany |
Ireland |
Italy |
Japan |
Netherlands |
New Zealand |
Norway |
Poland |
Romania |
Russia |
South Korea |
Spain |
Sweden |
Switzerland |
United Kingdom |
Uruguay |
USA |